|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:59:34
|
430
|
| Dehogy becsülöm le őket, tudom, hogy másban jók. : ) |
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:54:20
|
428
|
Hát - ha nem, hát nem. A csontjára száradt bőrrel fekvő elpusztult kutyáról mondjuk valóban nem tudom bizonyítani, hogy az éhség vitte el, de hogy a legyengült kutyának egyre kevesebb az esélye, az nyilvánvaló. Ha nincs költési időszak, pláne. Egy dognak pl. elég sokat kell ennie ahhoz naponta, hogy jó erőben maradjon. Az enyémek lehet, hogy különösen tehetségtelenek, de az életben nem kaptak még el egeret (sem). Olyan mennyiség meg, amelyik életben is tartaná őket, legfeljebb egy laboratóriumban lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:45:21
|
425
|
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik. Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében. |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:39:45
|
423
|
| Örülj neki, nem szép. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|