Keresés

Részletes keresés

annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:45:21 425
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik.
Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében.
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:39:45 423
Örülj neki, nem szép.
Előzmény:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:38:09 421
Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!