|
|
|
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:45:21
|
425
|
Ne haragudj, de nem hiszem el. Az erdők - mezők tele vannak még egy tapasztalatlan kutya számára is könnyen elérhető zsákmánnyal, az egerektől elkezdve a földön fészkelő madarak tojásaiig, amin, ha elhízni nem is fog, de éhen nem döglik. Érdekes, hogy ti, akik itt a kutyák nagy életmentőjének a szerepében tetszelegtek, lebecsülitek őket, mint fizikai tulajdonságok, mint értelem tekintetében. |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:39:45
|
423
|
| Örülj neki, nem szép. |
|
Előzmény:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:38:09
|
421
|
| Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|