Keresés

Részletes keresés

Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:42:19 424
Gondolom, az előzményben megjelentekkel ellentétben engem kérdezel.. : )

Bizony, minden nyáron, sőt, ha lehet, a többi iskolai szünetben is minél hosszabb időre kiveszünk vmi isten háta mögötti erdészházat.
A hozzászólás:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:39:28 422
Tényleg, te voltál különben már erdőben?
Nem valami kis városszéli parkra gondolok, hanem olyan igazira, tudod...
Előzmény:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:38:09 421
Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!