|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:39:45
|
423
|
| Örülj neki, nem szép. |
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:39:28
|
422
|
Tényleg, te voltál különben már erdőben? Nem valami kis városszéli parkra gondolok, hanem olyan igazira, tudod... |
|
A hozzászólás:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:38:09
|
421
|
| Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem. |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:35:48
|
418
|
| Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|