Keresés

Részletes keresés

Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:39:45 423
Örülj neki, nem szép.
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:39:28 422
Tényleg, te voltál különben már erdőben?
Nem valami kis városszéli parkra gondolok, hanem olyan igazira, tudod...
A hozzászólás:
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:38:09 421
Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem.
Előzmény:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:35:48 418
Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!