|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:37:52
|
420
|
| Csontsoványságról van szó, nem fitt, sportos alkatról. |
|
A hozzászólás:
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:36:24
|
419
|
| Plusz a több mozgástól nem az elhízott Bodri marad, aki csak a lépcsőn üldögél egész nap, és legfeljebb a legyek után kapkod. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2008-01-08 22:33:56
|
417
|
| Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|