Keresés

Részletes keresés

annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:38:09 421
Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem.
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:35:48 418
Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2008-01-08 22:33:56 417
Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!