|
|
|
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:38:09
|
421
|
| Bocs. Az éhenhalást csak te említetted, én még nem találkoztam éhenhalt kóbor kutyával az erdőn. Sovánnyal igen, de éhenhalttal nem. |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:35:48
|
418
|
| Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2008-01-08 22:33:56
|
417
|
| Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|