Keresés

Részletes keresés

annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:36:24 419
Plusz a több mozgástól nem az elhízott Bodri marad, aki csak a lépcsőn üldögél egész nap, és legfeljebb a legyek után kapkod.
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:35:48 418
Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj.
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2008-01-08 22:33:56 417
Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik.
Előzmény:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:30:21 415
Mondjuk csodálkoznék is, ha mást írnátok. : )
Viszont én szintén vadásztól hallottam (kutyás vdásztól), hogy a legtöbb kutya képtelen ellátni magát a természetben, és éhenhal. Kivételes eset, mikor nem.
Az erdőben még élve összeszedett kirakott kutyák iszonyat soványak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!