|
|
|
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:36:24
|
419
|
| Plusz a több mozgástól nem az elhízott Bodri marad, aki csak a lépcsőn üldögél egész nap, és legfeljebb a legyek után kapkod. |
|
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:35:48
|
418
|
| Megenni nincs gusztusa, tehát csont és bőr lesz, majd éhenhal, mert márkahű, és ChappiDog-ra vár? Ne viccelj. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2008-01-08 22:33:56
|
417
|
| Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik. |
|
Előzmény:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:30:21
|
415
|
Mondjuk csodálkoznék is, ha mást írnátok. : ) Viszont én szintén vadásztól hallottam (kutyás vdásztól), hogy a legtöbb kutya képtelen ellátni magát a természetben, és éhenhal. Kivételes eset, mikor nem. Az erdőben még élve összeszedett kirakott kutyák iszonyat soványak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|