Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2008-01-08 22:33:56 417
Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik.
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:30:21 415
Mondjuk csodálkoznék is, ha mást írnátok. : )
Viszont én szintén vadásztól hallottam (kutyás vdásztól), hogy a legtöbb kutya képtelen ellátni magát a természetben, és éhenhal. Kivételes eset, mikor nem.
Az erdőben még élve összeszedett kirakott kutyák iszonyat soványak.
Előzmény:
Boarhunter Creative Commons License 2008-01-08 22:23:05 412
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni
Ez tévedés. Az apróvadat ki tudja írtani. A nagyvadat is sok kutya megöli, muflont, őzet, dámot lazán, de a disznót és a szarvast is meg tudják szorongatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!