|
|
|
|
 |
T. Thick
2008-01-08 22:33:56
|
417
|
| Kombinálj kicsit. Mivel a kutya nem éhségből öl, egy házikoszthoz szokott ebnél simán előfordulhat, hogy elejt egy csomó vadat, de megenni nincs gusztusa, tehát lesoványodik. |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:30:21
|
415
|
Mondjuk csodálkoznék is, ha mást írnátok. : ) Viszont én szintén vadásztól hallottam (kutyás vdásztól), hogy a legtöbb kutya képtelen ellátni magát a természetben, és éhenhal. Kivételes eset, mikor nem. Az erdőben még élve összeszedett kirakott kutyák iszonyat soványak. |
|
Előzmény:
 |
Boarhunter
2008-01-08 22:23:05
|
412
|
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni Ez tévedés. Az apróvadat ki tudja írtani. A nagyvadat is sok kutya megöli, muflont, őzet, dámot lazán, de a disznót és a szarvast is meg tudják szorongatni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|