|
|
|
|
 |
jingo
2008-01-09 21:01:00
|
438
|
Tudnak bizony!
Fekete István pl.arról írt,hogy a német juhászok(az Ő szóhasználatában farkaskutyák)és keverékeik legveszélyesebbek a vadra. Elmondja azt,hogy vérengzenek csak az ölés öröméért is. |
|
 |
Boarhunter
2008-01-08 22:23:05
|
412
|
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni Ez tévedés. Az apróvadat ki tudja írtani. A nagyvadat is sok kutya megöli, muflont, őzet, dámot lazán, de a disznót és a szarvast is meg tudják szorongatni. |
|
 |
annyi baj legyen
2008-01-08 22:21:59
|
409
|
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni,
Nem igaz, de ezt már leírtuk. Mégsem figyelsz. |
|
 |
T. Thick
2008-01-08 22:21:39
|
408
|
"a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni"
Ez egy nem helytálló állítás, tudatlanságról árulkodik. |
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2008-01-08 22:18:47
|
407
|
| Hogyne, erre már válaszoltam is párszor (figyelsz? : ) ) : a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni, kivétel a szaporodási időszak, amikor meg tudnám érteni a szabályok szigorítását. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2008-01-08 22:11:59
|
400
|
"Tehát azokon a területeken, ahol most visszatelepülőben van a farkas, egész mostanáig a kutya sem lett volna káros?"
De igen, mivel a kutya addig pusztít, amíg örömét leli benne, a farkas meg addig, amíg éhes. De ezt is írtuk már sokszor. Figyelsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|