Keresés

Részletes keresés

jingo Creative Commons License 2008-01-09 21:01:00 438
Tudnak bizony!

Fekete István pl.arról írt,hogy a német juhászok(az Ő szóhasználatában farkaskutyák)és keverékeik legveszélyesebbek a vadra.
Elmondja azt,hogy vérengzenek csak az ölés öröméért is.
Boarhunter Creative Commons License 2008-01-08 22:23:05 412
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni
Ez tévedés. Az apróvadat ki tudja írtani. A nagyvadat is sok kutya megöli, muflont, őzet, dámot lazán, de a disznót és a szarvast is meg tudják szorongatni.
annyi baj legyen Creative Commons License 2008-01-08 22:21:59 409
a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni,

Nem igaz, de ezt már leírtuk. Mégsem figyelsz.
T. Thick Creative Commons License 2008-01-08 22:21:39 408
"a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni"

Ez egy nem helytálló állítás, tudatlanságról árulkodik.
A hozzászólás:
Dogfüggő Creative Commons License 2008-01-08 22:18:47 407
Hogyne, erre már válaszoltam is párszor (figyelsz? : ) ) : a legtöbb kutya az egészséges vadban gyakorlatilag nem tud kárt tenni, kivétel a szaporodási időszak, amikor meg tudnám érteni a szabályok szigorítását.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2008-01-08 22:11:59 400
"Tehát azokon a területeken, ahol most visszatelepülőben van a farkas, egész mostanáig a kutya sem lett volna káros?"

De igen, mivel a kutya addig pusztít, amíg örömét leli benne, a farkas meg addig, amíg éhes. De ezt is írtuk már sokszor. Figyelsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!