Keresés

Részletes keresés

ben_ben Creative Commons License 2008-01-09 08:14:54 209

Köszönöm, az is jó, ha emailben elküldöd majd a linket.

A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-08 21:06:38 208

 

Ok. Utananezek hogy hova tudom feltenni (2db-ot valasztottam ki 28 MB).

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
ben_ben Creative Commons License 2008-01-08 20:23:45 206
Egy  ISO 3200- nyers cr2 fájlt  feltöltenél valahova, légyszíves, érdekelne a minősége.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!