|
|
|
|
 |
nemethla
2008-01-09 12:54:28
|
212
|
| Bocs, ki ez a légtornász? |
|
 |
Chip-TFF
2008-01-09 10:20:45
|
210
|
| Irigylesre melto vasad van! AF problemaja gyakran elo szokott jonni? |
|
 |
vincentvega78
2008-01-08 20:37:57
|
207
|
| Korrekt képek, a 2. és a 3. különösen tetszik :-) |
|
 |
ben_ben
2008-01-08 20:23:45
|
206
|
| Egy ISO 3200- nyers cr2 fájlt feltöltenél valahova, légyszíves, érdekelne a minősége. |
|
 |
V-Man
2008-01-08 19:52:23
|
205
|
látom nem spóroltál az isoval, a miskolci csarnokhoz nekem is volt már "szerencsém". mindenesetre látványos képek, grat. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|