Keresés

Részletes keresés

wheat Creative Commons License 2008-01-08 17:16:15 19
Köszi, megkaptam az e-mailt. Gratulálok a sok díjhoz. Nem semmi!!.
A megtorpanást úgy értettem, hogy a többi ló közül ő egy sétánál, ha megijed, akkor csak megtorpan, de lehet, hogy közben mellette elrobogott 2-3 megijedt ló is. Felszállni természetesen egyedül szállok fel, kivéve, amikor szőrén megyek, mert elég magas és szőrére felugrani még nem megy (de majd egyszer). Mondjuk most téli időben kicsit nehezebb felszállni, mert annyi ruhát szedek magamra, hogy nem bírom a lábamat kényelmesen magasra emelni (persze a kengyelt is lentebbre lehetne állítani, de ahhoz meg kicsit lusta vagyok). Mégegyszer köszi a képeket és mégegyszer gratulálok az eredményekhez. A lányod nem akarja majd egyszer újrakezdeni?

szia
wheat
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-08 14:57:41 18
Az előbb elfelejtettem, a földről mindig jobban látni a hibákat, amit a lovas nem csinál jól!!!

Aképek mellé meg nem írtam oda, hogy ezek az eredményeink.
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2008-01-08 13:51:51 16
Remélem, amikor a paci vásárlására kerül sor, akkor majd tudsz segíteni?

wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!