|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-07 16:59:54
|
14
|
Vizsgázni a saját, vagy más lóval is lehet. Bizony a kitartáson sok múlik, és azt még motiválni is lehet. úgy látom nem lessz gond a motivációval sem. Ha gondolod tudok küldeni képeket, de nem tudom őket kicsinyíteni, ezért az e-mail-em publikus oda küldj egy címet, hova tudom küldeni. Persze ha érdekel! Milyen stílusban lovagolsz? Ugyanis, hosszabb ideig nem mindegy az sem! Nem lehet a lovat kilométereken keresztül "összeszedetten" lovagolni! Ezért nagyon fontos, hogy eggyüttműködő legyen. Ne legyen ijedős terepen! És ami még ennél is fontossabb, hogy elhagyja a többi lovat, menjen egyedül a terepen! De erről majd később, ha még érdekelnek az apró részletek. |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-06 21:45:40
|
13
|
Amiket leírtál, azok mennek, még zabla nélkül is persze a saját lovammal. Én is úgy gondolom, hogy a díjlovaglás az már nem az a műfaj, ami nekem való, előbb kellett volna kezdeni, ugyanúgy, mint a díjugratást is. A távlovaglás viszont szerintem is a kitartás sportja, másrészről viszont tereplovaglás. A másik két sportágban elég kevés lehetőség van erre, mert a lovardai benti munka a döntő. Azt hiszem a kitartással nem lesz gond, vagyok elég makacs ahhoz, hogy elkezdjem és végigcsináljam. wheat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|