Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-07 16:59:54 14
Vizsgázni a saját, vagy más lóval is lehet. Bizony a kitartáson sok múlik, és azt még motiválni is lehet. úgy látom nem lessz gond a motivációval sem. Ha gondolod tudok küldeni képeket, de nem tudom őket kicsinyíteni, ezért az e-mail-em publikus oda küldj egy címet, hova tudom küldeni. Persze ha érdekel!
Milyen stílusban lovagolsz?
Ugyanis, hosszabb ideig nem mindegy az sem! Nem lehet a lovat kilométereken keresztül "összeszedetten" lovagolni!
Ezért nagyon fontos, hogy eggyüttműködő legyen. Ne legyen ijedős terepen!
És ami még ennél is fontossabb, hogy elhagyja a többi lovat, menjen egyedül a terepen!
De erről majd később, ha még érdekelnek az apró részletek.
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-06 21:45:40 13
Amiket leírtál, azok mennek, még zabla nélkül is persze a saját lovammal. Én is úgy gondolom, hogy a díjlovaglás az már nem az a műfaj, ami nekem való, előbb kellett volna kezdeni, ugyanúgy, mint a díjugratást is. A távlovaglás viszont szerintem is a kitartás sportja, másrészről viszont tereplovaglás. A másik két sportágban elég kevés lehetőség van erre, mert a lovardai benti munka a döntő. Azt hiszem a kitartással nem lesz gond, vagyok elég makacs ahhoz, hogy elkezdjem és végigcsináljam.
wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!