|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-06 21:18:57
|
12
|
Nem kell megijedni, mert csak az alapokat nézik! Tudsz-e elindulni, megállni, fordulni, beugratások, jobb lábra, ball lábra, ütemfokozások, lassítások. Röviden ennyi. Az egész kb. negyed óra! Aztán kell menni két eredményes versenyt rövid távon, (40-km) hogy feljebb léphess.A szóbeli anyagát meg le lehet tölteni az MLSZ-honlapjáról. Hát munka mellett nehéz. A lányom állandó éjszaka dolgozott, hogy nappal tudjon lovagolni! De itt még az a jó, hogy nem kell komolyan dijjlovagolni, nem kell "szemednek lenni", hogy lásd a távolságot, mint az ugratásnál, csak kitartónak kell lenni!
Ui.:A rajtengedély vizsga elméleti része, és a gyakorlati része egyszerre van, álltalában valamelyik verseny előtt, és ha sikeres, lehet menni az első 40-re. Így pontos!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-06 20:43:40
|
11
|
Igen, még valami. Amikor időm van (általában nyáron és ősszel) heti 3× szoktam lovagolni. Egyébként kénytelen vagyok megelégedni a 2-vel vagy 1-el. A munkám miatt ugyanis most is túlórázok hétvégén is és hétköznap is, úgyhogy nem tudom per pillanat mikor jutok ki egy kicsit lovazni. Még egy kérdés: A rajtengedély vizsga gyakorlati része miből áll össze? (márcsak azért mert díjlovaglásról beszéltél) wheat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|