|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-01-06 20:05:45
|
485
|
Szép estét!
Jók a képek nagyon, köszi! :)
Sajnos én nem tudom befogadni, de azért sok sikert kívánok!
Off.: Holnaptól suli, szóval lehet kevesebbet tudok jönni!
Mindenkinek jó egészséget, cicóknak sok sok simi! :)
Jó éjt, üdv. Pici gazdi |
|
A hozzászólás:
 |
jane88
2008-01-06 17:36:22
|
482
|
Hello Mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni!Egy 1,5 éves szürke lány cica keresi új,szerető gazdiját,mivel kiderült,hogy jelenegi családjában sajnos többen is allergiásak a macskaszőrre.Nagyon kedves,szelíd,lakásban tartják. Kérlek adjátok tovább minél több embernek.Előre is nagyon köszönöm! Ha bárkit érdekel,akkor erre az emial címre írjon: sillmaron@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|