Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-06 20:05:45 485

Szép estét!

Jók a képek nagyon, köszi! :)

 

Sajnos én nem tudom befogadni, de azért sok sikert kívánok!

 

Off.: Holnaptól suli, szóval lehet kevesebbet tudok jönni!

Mindenkinek jó egészséget, cicóknak sok sok simi! :)

 

Jó éjt, üdv. Pici gazdi

A hozzászólás:
jane88 Creative Commons License 2008-01-06 17:36:22 482
Hello Mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni!Egy 1,5 éves szürke lány cica keresi új,szerető gazdiját,mivel kiderült,hogy jelenegi családjában sajnos többen is allergiásak a macskaszőrre.Nagyon kedves,szelíd,lakásban tartják.
Kérlek adjátok tovább minél több embernek.Előre is nagyon köszönöm!
Ha bárkit érdekel,akkor erre az emial címre írjon: sillmaron@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!