Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-06 15:11:48 476

Ugye?! :) :D

 

Böbö hát igen néha ők is kikapcsolódnak...:) :D

A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-06 15:02:13 473
Elolvastam.Érdekes.Márminthogy tényleg el tudtam olvasni.
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-06 14:56:47 471

Tudom nem macskás de egy kis off:

 

 
NE NÉZD A SZÖVEGET CSAK OLVASSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimat melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn Ineegyek. A tböbi bteű Iheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn eyegs bteűt, cask a szót eszgébéen.

 

:D végülis igaz :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!