|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-06 15:02:13
|
473
|
| Elolvastam.Érdekes.Márminthogy tényleg el tudtam olvasni. |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-01-06 14:56:47
|
471
|
Tudom nem macskás de egy kis off:
NE NÉZD A SZÖVEGET CSAK OLVASSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!
Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimat melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn Ineegyek. A tböbi bteű Iheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn eyegs bteűt, cask a szót eszgébéen.
:D végülis igaz :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|