|
|
|
|
 |
wheat
2008-01-05 20:40:47
|
8
|
Én is nézegettem már az arabokat, sőt az ahalokat is. Mindkettő nagyon tetszik. A legnagyobb problémám az, hogy ha versenyezni akarok, akkor az idő miatt mindenképpen ott kell laknom, ahol a ló van, vagyis itthon kell lennie a lónak, amiről a jelenlegi felállás szerint a férjem hallani sem akar. Szóval nehéz az egész dolog. De majd idővel kiderül. A rajtengedély vizsgán már azzal a lóval kell szerepelni, amelyikkel versenyzel, vagy mindegy? További szép hétvégét! wheat |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2008-01-04 17:06:57
|
7
|
Mindenképpen kell egy "rajtengedély" vizsga, mint minden szakágban, ez elméleti, majd utánna gyakorlati vizsgából tevődik össze. Lovat mindenképpen az arab-telivért, sagya-arabot, arab-félvért javasolnák, de az ahal-tekini telivér, és az ahal-félvér még jobb lehet. Ezeket viszonylag "könnyen" be lehet szerezni, de az ahal-ok ára kicsit "húzos". Azt azonban gondold végig, hogy hetente öt napot kell lovagolnod, és naponta durván két órát. Na ezt nem vállalja be mindenki. |
|
Előzmény:
 |
wheat
2008-01-04 16:50:12
|
6
|
Igazság szerint minden érdekelne, mert igazából nem sok az infóm. Elsősorban az érdekelne, hogy hogyan kezdjek bele (mi kell hozzá, milyen vizsgák stb, milyen lovat érdemes vásárolni ...). Köszi a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|