Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-01-04 16:04:42 1113
Jól gondolod, ő egy tesó.
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2008-01-04 16:03:54 1112
Na igen, de 4 kölyök volt;) !
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2008-01-04 14:50:03 1111
Megnéztem, és most össze vagyok kavarodva, mert úgy emlékszem, hogy az a sakálkölyök roti-társaságban nőtt éppen - de lehet, hogy ez az egyik testvére, vagy lehet, hogy nekem kellene visszaolvasnom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!