|
|
|
|
 |
exc525
2008-01-03 23:34:01
|
192
|
| Hááát ezek benne vannak a Nikon D200 és D300 vázakban is... ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2008-01-03 22:58:04
|
191
|
1Dmk3-on van egy rakat AF beallitasi lehetoseg. Pl olyan custom functionok vannak, hogy:
- Az ai servo es sorozatlovesnel mi legyen a "fontos", az hogy elobb probaljon meg fokuszt talalni, es aztan nyomja a sorozatot
- vagy elobb kezdje el loni a kepeket, hogy legyen meg a pillanat, ha csak "felig" eles akkoris, es kozben keresse a fokuszt bizva abban, hogy jo lesz majd az x-edik keptol
- meg mi legyen, ha a kovetett tema ele kerul valami (oszlop, vagy masik jatekos, stb), atvaltson-e ra, vagy nem, milyen gyorsan mozog a tema, melyik pontokat hasznalja, stb.
Szal nem egyszeru a dolog.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
zorko
2008-01-03 21:15:56
|
185
|
Tulképp érdekes, hogy miért a 2.-3. képtől éles...?
Kérdésem: Ilyenkor az első expó előtt már beindul a követő fókusz? (Konkrétan: Fókuszálsz-e legalább egy keveset, mielőtt exponálsz, vagy csak durr bele, rögtön tövig nyomod neki?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|