Keresés

Részletes keresés

exc525 Creative Commons License 2008-01-03 23:34:01 192
Hááát ezek benne vannak a Nikon D200 és D300 vázakban is... ;-)
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2008-01-03 22:58:04 191

 

1Dmk3-on van egy rakat AF beallitasi lehetoseg. Pl olyan custom functionok vannak, hogy:

 

- Az ai servo es sorozatlovesnel mi legyen a "fontos", az hogy elobb probaljon meg fokuszt talalni, es aztan nyomja a sorozatot

- vagy elobb kezdje el loni a kepeket, hogy legyen meg a pillanat, ha csak "felig" eles akkoris, es kozben keresse a fokuszt bizva abban, hogy jo lesz majd az x-edik keptol

- meg mi legyen, ha a kovetett tema ele kerul valami (oszlop, vagy masik jatekos, stb), atvaltson-e ra, vagy nem, milyen gyorsan mozog a tema, melyik pontokat hasznalja, stb.

 

Szal nem egyszeru a dolog.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2008-01-03 21:15:56 185

Tulképp érdekes, hogy miért a 2.-3. képtől éles...?

 

Kérdésem: Ilyenkor az első expó előtt már beindul a követő fókusz? (Konkrétan: Fókuszálsz-e legalább egy keveset, mielőtt exponálsz, vagy csak durr bele, rögtön tövig nyomod neki?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!