|
|
|
|
 |
seeman
2008-01-03 22:21:39
|
190
|
| Árban az a nyerőbb és jó a képe is! Kérdés, hogy a tele-végén adódó 5,6-os fényerő elég-e neked? Ha igen, akkor jó választás lehet. Mindenképpen javaslom, hogy markolatot használj a gépen, nemcsak a fogás lesz jobb, de kiegyensúlyozottab lesz a váz+obi kombó - ergo: több éles képet csinálsz! |
|
A hozzászólás:
 |
Rooger Preed
2008-01-03 22:17:34
|
189
|
Én amit nézegettem az az új EF-S 55-250 IS
Mire lesz rá pénzem addigra biztos több helyen tesztelik, így meglátom hogy érdemes-e egyre beruházni. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-03 21:45:27
|
188
|
| A Canon EF 70-200 mm f/4L USM nagyon jó kis objektív, szerencsés esetben 120 e-ért már kiváló állapotú használtat vehetsz! A gépeden 112-320-asként fog viselkedni, az már sok mindenhez elég! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|