Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2008-01-03 22:21:39 190
Árban az a nyerőbb és jó a képe is! Kérdés, hogy a tele-végén adódó 5,6-os fényerő elég-e neked? Ha igen, akkor jó választás lehet. Mindenképpen javaslom, hogy markolatot használj a gépen, nemcsak a fogás lesz jobb, de kiegyensúlyozottab lesz a váz+obi kombó - ergo: több éles képet csinálsz!
A hozzászólás:
Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-03 22:17:34 189
Én amit nézegettem az az új EF-S 55-250 IS

Mire lesz rá pénzem addigra biztos több helyen tesztelik, így meglátom hogy érdemes-e egyre beruházni.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-03 21:45:27 188
A Canon EF 70-200 mm f/4L USM nagyon jó kis objektív, szerencsés esetben 120 e-ért már kiváló állapotú használtat vehetsz! A gépeden 112-320-asként fog viselkedni, az már sok mindenhez elég!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!