Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-04 16:26:14 5
Ha beírod ide mi érdekelne pontossan, akkor válaszolok rá! Ha esetleg nem tudnák valamit, azt is bevallom őszintén. nem akarok vakítani. Egyenlőre ennyi.......
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-03 21:53:58 4
Sziasztok!

Én nem távlovagolok (remélem, hogy még nem). Másfél éve van egy magyar félvér vagy kisbéri (vagy ki tudja milyen) kancám és azon szoktam lovagolni. Sajnos nekem eddig nem volt lehetőségem versenyzésre és a lovaglásból is kihagytam 10 évet (családalapítás, gyerek stb.). A család igazából nem támogatja ezen ambícióimat. Édesanyám is mindig azt mondta és modja a mai napig is, hogy legyen olyan szakmám és dolgozzak, hogy el tudjam belőle tartani a lovamat. De most már nem tud senki eltántorítani a lovaktól. Egy-két éven belül el szeretném végezni az oktatóit és majd meglátjuk. Nagyon érdekel a távlovaglás, de sajnos nem túl sok infót lehet erről a gyönyörű sportról találni.
Egyenlőre ennyi bemutatkozásként.

További szép napokat!

wheat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!