Keresés

Részletes keresés

Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-03 22:17:34 189
Én amit nézegettem az az új EF-S 55-250 IS

Mire lesz rá pénzem addigra biztos több helyen tesztelik, így meglátom hogy érdemes-e egyre beruházni.
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-03 21:45:27 188
A Canon EF 70-200 mm f/4L USM nagyon jó kis objektív, szerencsés esetben 120 e-ért már kiváló állapotú használtat vehetsz! A gépeden 112-320-asként fog viselkedni, az már sok mindenhez elég!
Előzmény:
Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-03 21:39:37 187
Én egyelőre most ismerekem a 400D képességeivel. Amit próbáltam az az AI Servo a szobában, ráfókuszáltam a falra, majd elkezdtem lassan forogni a székkel. Érdekes volt hallani az AF motor szakaszos utánállítását.

Tavasszal-nyáron szeretnék kísérletezni bringaversenyen (mountain bike) sportfotózással, csak addig vmi telét össze kéne kaparnom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!