|
|
|
|
 |
Rooger Preed
2008-01-03 22:17:34
|
189
|
Én amit nézegettem az az új EF-S 55-250 IS
Mire lesz rá pénzem addigra biztos több helyen tesztelik, így meglátom hogy érdemes-e egyre beruházni. |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2008-01-03 21:45:27
|
188
|
| A Canon EF 70-200 mm f/4L USM nagyon jó kis objektív, szerencsés esetben 120 e-ért már kiváló állapotú használtat vehetsz! A gépeden 112-320-asként fog viselkedni, az már sok mindenhez elég! |
|
Előzmény:
 |
Rooger Preed
2008-01-03 21:39:37
|
187
|
Én egyelőre most ismerekem a 400D képességeivel. Amit próbáltam az az AI Servo a szobában, ráfókuszáltam a falra, majd elkezdtem lassan forogni a székkel. Érdekes volt hallani az AF motor szakaszos utánállítását.
Tavasszal-nyáron szeretnék kísérletezni bringaversenyen (mountain bike) sportfotózással, csak addig vmi telét össze kéne kaparnom... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|