|
|
|
|
 |
323d
2008-01-04 13:25:18
|
195
|
| Nos én a 70-200/4-et javasolom ez van nekem is. Ha kimész akkor mindenképpen jobb egy zárt obi, azt hiszem a másik az nem ilyen. Az egy rekesz is sokat jelenethet, hiszen nem mindegy, hogy 1/1000, vagy 1/500. Én leginkább rallyt fotózok és bizony nagy különgség van közte. A mostani hoki kupán is szépen teljesített pedig itt nem volt vmi sok fény. Van ez a madeinhungary nevű figura tőle 130-ért vettem újonnan. Dobozába, zacskó minden. És mivel ez egy "L"-es obi építési minőségbe is jobb mint a másik. A markolat nekem is ezen a gépen van először és nagyon tetszik. Igaz estre már fájt a hátam, (akkor még nem volt monopodom), de megéri. |
|
 |
seeman
2008-01-03 21:45:27
|
188
|
| A Canon EF 70-200 mm f/4L USM nagyon jó kis objektív, szerencsés esetben 120 e-ért már kiváló állapotú használtat vehetsz! A gépeden 112-320-asként fog viselkedni, az már sok mindenhez elég! |
|
A hozzászólás:
 |
Rooger Preed
2008-01-03 21:39:37
|
187
|
Én egyelőre most ismerekem a 400D képességeivel. Amit próbáltam az az AI Servo a szobában, ráfókuszáltam a falra, majd elkezdtem lassan forogni a székkel. Érdekes volt hallani az AF motor szakaszos utánállítását.
Tavasszal-nyáron szeretnék kísérletezni bringaversenyen (mountain bike) sportfotózással, csak addig vmi telét össze kéne kaparnom... |
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-03 21:31:13
|
186
|
| Én sem tudom... Megpróbáltam már távolabbról lekövetni a motívumot (AI Servo + félig lenyomott expogomb) és az expót csak akkor megkezdeni, amikortól már valóban érdemes. Ilyenkor előfordult, hogy az első, vagy a második is éles volt már! De sokat nem foglalkoztam a témával, eléggé kívül esik már az érdeklődésemen ez a témakör. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy használható-e az AI Servo üzemmód. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|