Keresés

Részletes keresés

Rooger Preed Creative Commons License 2008-01-03 21:39:37 187
Én egyelőre most ismerekem a 400D képességeivel. Amit próbáltam az az AI Servo a szobában, ráfókuszáltam a falra, majd elkezdtem lassan forogni a székkel. Érdekes volt hallani az AF motor szakaszos utánállítását.

Tavasszal-nyáron szeretnék kísérletezni bringaversenyen (mountain bike) sportfotózással, csak addig vmi telét össze kéne kaparnom...
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-03 21:31:13 186
Én sem tudom... Megpróbáltam már távolabbról lekövetni a motívumot (AI Servo + félig lenyomott expogomb) és az expót csak akkor megkezdeni, amikortól már valóban érdemes. Ilyenkor előfordult, hogy az első, vagy a második is éles volt már! De sokat nem foglalkoztam a témával, eléggé kívül esik már az érdeklődésemen ez a témakör. Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy használható-e az AI Servo üzemmód.
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2008-01-03 21:15:56 185

Tulképp érdekes, hogy miért a 2.-3. képtől éles...?

 

Kérdésem: Ilyenkor az első expó előtt már beindul a követő fókusz? (Konkrétan: Fókuszálsz-e legalább egy keveset, mielőtt exponálsz, vagy csak durr bele, rögtön tövig nyomod neki?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!