|
|
|
|
 |
zorko
2008-01-03 21:12:01
|
184
|
Ja, bocs, félreértettelek...!
(Egyes szám második személyt használtál, ez tévesztett meg. :-)
Gondolom Canonnál akkor az a táblázat úgy néz ki, hogy három oszlopa van, a három AF módnak megfelelően. |
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2008-01-02 23:03:49
|
182
|
| De nem arról volt szó, hogy esetleg a Canonnál is működne? |
|
Előzmény:
 |
zorko
2008-01-02 21:41:08
|
173
|
utálom, hogy mindent többször kell elmondani... :-)))
Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja.
Nikonnál, sorozatfelvételre állítva: De. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|