Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2008-01-03 21:12:01 184

Ja, bocs, félreértettelek...!

(Egyes szám második személyt használtál, ez tévesztett meg. :-)

 

Gondolom Canonnál akkor az a táblázat úgy néz ki, hogy három oszlopa van, a három AF módnak megfelelően.

A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2008-01-02 23:03:49 182
De nem arról volt szó, hogy esetleg a Canonnál is működne?
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:41:08 173

utálom, hogy mindent többször kell elmondani... :-)))

 

Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja.

Nikonnál, sorozatfelvételre állítva: De.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!