Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2008-01-02 21:55:40 177
Én csak abból indulok ki, hogy egy-egy nagyobb sportrendezvényen (olimpiai stadionok, foci vb-k, tenisz ATP-döntők) a Canon 1D az uralkodó géptípus, tehát az AF-rendszerének jónak kell lennie sporthoz. Mint ahogy a Nikoné is jó, csak kicsit eltérnek egymástól.
A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:49:29 175

Én azért felhívnám a Nikont...

ööö... izé, nekem nincs kérdésem... :-)

Nekem világos, hogy a saját gépem, hogy működik.

Közben az is kiderült, hogy a Canon meg máshogy, úgyhogy a segítő szándékú tanácsom itt keveseknek válhat hasznára. (Esetleg váltani kell Nikonra... :-)))

Majd lövök én is tesztsorozatokat, aztán beszámolok.

Előzmény:
323d Creative Commons License 2008-01-02 10:52:57 162
Én azért felhívnám a Nikont, már korábban megtettem és egy elég jól felkészült ipse válaszolt minden kérdésemre.Gondolom tetszett neki, hogy nem a "pontosan hol is van a bekapcsológomb" kérdéssel bombázzák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!