|
|
|
|
 |
seeman
2008-01-02 21:55:40
|
177
|
| Én csak abból indulok ki, hogy egy-egy nagyobb sportrendezvényen (olimpiai stadionok, foci vb-k, tenisz ATP-döntők) a Canon 1D az uralkodó géptípus, tehát az AF-rendszerének jónak kell lennie sporthoz. Mint ahogy a Nikoné is jó, csak kicsit eltérnek egymástól. |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2008-01-02 21:49:29
|
175
|
Én azért felhívnám a Nikont...
ööö... izé, nekem nincs kérdésem... :-)
Nekem világos, hogy a saját gépem, hogy működik.
Közben az is kiderült, hogy a Canon meg máshogy, úgyhogy a segítő szándékú tanácsom itt keveseknek válhat hasznára. (Esetleg váltani kell Nikonra... :-)))
Majd lövök én is tesztsorozatokat, aztán beszámolok. |
|
Előzmény:
 |
323d
2008-01-02 10:52:57
|
162
|
| Én azért felhívnám a Nikont, már korábban megtettem és egy elég jól felkészült ipse válaszolt minden kérdésemre.Gondolom tetszett neki, hogy nem a "pontosan hol is van a bekapcsológomb" kérdéssel bombázzák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|