Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:50:46 176
:-)))))))
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-02 21:46:13 174
You can Nikon! :)
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:41:08 173

utálom, hogy mindent többször kell elmondani... :-)))

 

Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja.

Nikonnál, sorozatfelvételre állítva: De.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!