|
|
|
|
 |
Ahmet
2008-01-02 23:03:49
|
182
|
| De nem arról volt szó, hogy esetleg a Canonnál is működne? |
|
 |
seeman
2008-01-02 21:46:13
|
174
|
| You can Nikon! :) |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2008-01-02 21:41:08
|
173
|
utálom, hogy mindent többször kell elmondani... :-)))
Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja.
Nikonnál, sorozatfelvételre állítva: De. |
|
Előzmény:
 |
Ahmet
2008-01-02 16:04:49
|
166
|
| Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja. Próbáltam egyszeri AF-fel repülőnapot fotózni ("hosszú" expót a svenkeléshez nem engedett a 300D sport módban, viszont csak ott lett volna követő AF), hát nem volt jó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|