Keresés

Részletes keresés

Ahmet Creative Commons License 2008-01-02 23:03:49 182
De nem arról volt szó, hogy esetleg a Canonnál is működne?
seeman Creative Commons License 2008-01-02 21:46:13 174
You can Nikon! :)
A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:41:08 173

utálom, hogy mindent többször kell elmondani... :-)))

 

Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja.

Nikonnál, sorozatfelvételre állítva: De.

Előzmény:
Ahmet Creative Commons License 2008-01-02 16:04:49 166
Ha nem engeded fel teljesen a gombot, akkor nem fókuszál újra, valamint a gomb lenyomás és a valódi expó közti elmozdulást nem kalkulálja. Próbáltam egyszeri AF-fel repülőnapot fotózni ("hosszú" expót a svenkeléshez nem engedett a 300D sport módban, viszont csak ott lett volna követő AF), hát nem volt jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!