|
|
|
|
 |
zorko
2008-01-03 21:15:56
|
185
|
Tulképp érdekes, hogy miért a 2.-3. képtől éles...?
Kérdésem: Ilyenkor az első expó előtt már beindul a követő fókusz? (Konkrétan: Fókuszálsz-e legalább egy keveset, mielőtt exponálsz, vagy csak durr bele, rögtön tövig nyomod neki?) |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2008-01-02 20:24:49
|
172
|
...nyáron fotóztam Besenyei Pétert alacsony siklórepülés közben majdnem szemből. Ugyanígy megvolt az élesség a 2.-3. képtől (a sebessége 200 km/óra felett járt bőven) Ugyanez a váz volt, de 4/70-200L IS-sel. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-02 20:21:15
|
171
|
Nem sebességfüggő a dolog. Különben az autó-motorversenyt fotózók mit tennének? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|