Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2008-01-03 21:15:56 185

Tulképp érdekes, hogy miért a 2.-3. képtől éles...?

 

Kérdésem: Ilyenkor az első expó előtt már beindul a követő fókusz? (Konkrétan: Fókuszálsz-e legalább egy keveset, mielőtt exponálsz, vagy csak durr bele, rögtön tövig nyomod neki?)

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2008-01-02 20:24:49 172
...nyáron fotóztam Besenyei Pétert alacsony siklórepülés közben majdnem szemből. Ugyanígy megvolt az élesség a 2.-3. képtől (a sebessége 200 km/óra felett járt bőven)
Ugyanez a váz volt, de 4/70-200L IS-sel.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2008-01-02 20:21:15 171
Nem sebességfüggő a dolog. Különben az autó-motorversenyt fotózók mit tennének?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!