Keresés

Részletes keresés

PingWinn Creative Commons License 2008-01-03 09:09:04 2

Én sajnos csak az utóbbi kategóriába tartozom... :)))

 

Pingu

 

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-02 19:58:26 -
Üdv. MIndenkinek!

Szándékom a távlovasokkal való dumálgatás, és aki nem távlovas, de szereti a lovakat, azokat is várom.
Hát hajrááááá....., lobogjon a hajunk!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!