|
|
|
|
 |
323d
2008-01-02 18:10:15
|
170
|
Az karcsú! Messze is van, meg nincs meg a tempó. Itt közvetlen melletem megy el az autó, de azért köszi a tippet. |
|
A hozzászólás:
 |
Rooger Preed
2008-01-02 16:27:16
|
169
|
Autópályák felüljáróiról lehetne ezt jól tesztelni...
Igaz, nem 200, de a 140-160 sokszor megvan. |
|
Előzmény:
 |
323d
2008-01-02 15:30:08
|
165
|
| Van egy hely Esztergomba ahol szembe jönnek a vasak 5. telén olyan 200-al. Azért kíváncsi lennék, hogy ott is tutira megfogja a 3. után vagy ez csak bizonyos sebességig érvényes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|