|
|
|
|
 |
seeman
2008-01-02 20:21:15
|
171
|
Nem sebességfüggő a dolog. Különben az autó-motorversenyt fotózók mit tennének? |
|
 |
Rooger Preed
2008-01-02 16:27:16
|
169
|
Autópályák felüljáróiról lehetne ezt jól tesztelni...
Igaz, nem 200, de a 140-160 sokszor megvan. |
|
 |
Ahmet
2008-01-02 16:12:26
|
167
|
| Szerintem erősen függ attól, hogy milyen közel van a téma. |
|
A hozzászólás:
 |
323d
2008-01-02 15:30:08
|
165
|
| Van egy hely Esztergomba ahol szembe jönnek a vasak 5. telén olyan 200-al. Azért kíváncsi lennék, hogy ott is tutira megfogja a 3. után vagy ez csak bizonyos sebességig érvényes. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2008-01-02 12:25:46
|
164
|
Itt van 3 kép egy sorozatból (3., 4., 5. kocka, 66%-os cropok a képközépről). Ahogy mondtad (és magam is helyeseltem), a 3. képtől kezdve megvan az élesség és utána tartja is azt! (5D + 135L, f/2,8-on)   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|