|
|
|
|
 |
Tima2
2008-01-02 16:39:22
|
1109
|
Ráadásul nagy szekrénybe kisszekrényt:)) A barna odú egy bútorelem, amire vágattam egy kis bejáratot és megtömtem szalmával. Úgy vettem észre, hogy szereti. Tegnap egy mécsessel mentem be hozzá, ami iránt nagy érdeklődést mutatott, de mondtam neki, hogy addig dugdossa bele az orrát, míg majd eég a szép hosszú bajsza:)) Megnézted a sakálos cikket? |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2008-01-02 13:27:15
|
1108
|
| Mi történt, Riki kapott egy szekrényt? :))) |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2008-01-02 12:59:52
|
1107
|
Riki a fiók és odulakó:)
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|