Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-01-02 16:39:22 1109
Ráadásul nagy szekrénybe kisszekrényt:))
A barna odú egy bútorelem, amire vágattam egy kis bejáratot és megtömtem szalmával. Úgy vettem észre, hogy szereti.
Tegnap egy mécsessel mentem be hozzá, ami iránt nagy érdeklődést mutatott, de mondtam neki, hogy addig dugdossa bele az orrát, míg majd eég a szép hosszú bajsza:))
Megnézted a sakálos cikket?
A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2008-01-02 13:27:15 1108
Mi történt, Riki kapott egy szekrényt?  :)))
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2008-01-02 12:59:52 1107

Riki a fiók és odulakó:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!