Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2008-01-02 21:49:29 175

Én azért felhívnám a Nikont...

ööö... izé, nekem nincs kérdésem... :-)

Nekem világos, hogy a saját gépem, hogy működik.

Közben az is kiderült, hogy a Canon meg máshogy, úgyhogy a segítő szándékú tanácsom itt keveseknek válhat hasznára. (Esetleg váltani kell Nikonra... :-)))

Majd lövök én is tesztsorozatokat, aztán beszámolok.

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2008-01-02 10:52:57 162
Én azért felhívnám a Nikont, már korábban megtettem és egy elég jól felkészült ipse válaszolt minden kérdésemre.Gondolom tetszett neki, hogy nem a "pontosan hol is van a bekapcsológomb" kérdéssel bombázzák.
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2008-01-01 22:29:30 160

OK!

Bár vigyázni kell, az okoskodásom valószínűleg csak Nikonra jó.

Ha a Canonnál a prediktív AF csak külön létezik, akkor még ha élességcsapda-szerűen is fog működni, a késés  miatt valszeg egy fix lemaradás (közeledő témánál backfocus) lesz minden képen... :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!