Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2008-01-01 18:26:32 1106

"A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem." - Én is kb. így vagyok vele. :) Bár egyszer szerintem már találkoztunk is.

 

Oks, kikeresem a képeket s majd átküldöm.

 

Riki. :)))

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2008-01-01 18:20:53 1105
Persze, érdekel, köszi, ha átküldöd.

A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem.



Riki nagyon boldog, hogy végre havazik!! Szórtam be neki a havat, ő meg ugrált, csúszkált rajta, nagyon élvezte!
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-12-31 19:49:41 1104
Megnéztem én is a cikket és olyan ismerősnek tűnt a lány. :) Utánanéztem és tényleg ő az, akire gondoltam. Te is ismered egyébként?

(Csináltam a Hortobágyon pár sakál fotót, átküldöm - ha érdekel)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!