|
|
|
|
 |
Gabis24
2008-01-01 18:26:32
|
1106
|
"A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem." - Én is kb. így vagyok vele. :) Bár egyszer szerintem már találkoztunk is.
Oks, kikeresem a képeket s majd átküldöm.
Riki. :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2008-01-01 18:20:53
|
1105
|
Persze, érdekel, köszi, ha átküldöd.
A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem.
Riki nagyon boldog, hogy végre havazik!! Szórtam be neki a havat, ő meg ugrált, csúszkált rajta, nagyon élvezte! |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-12-31 19:49:41
|
1104
|
Megnéztem én is a cikket és olyan ismerősnek tűnt a lány. :) Utánanéztem és tényleg ő az, akire gondoltam. Te is ismered egyébként?
(Csináltam a Hortobágyon pár sakál fotót, átküldöm - ha érdekel) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|