Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-12-31 19:40:34 2884
Mail ment.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-12-31 18:23:55 2883
Azt az izét akarom használni amivel a fgépet összekötöm a számítógéppel. Klikk, és megjelenik a monitoron. Elvileg kettőnek kellene lenni itthol, de nincs meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!