Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-12-31 14:02:12 2882
Arra, ha mondjuk a DPP-t szeretnéd használni. Az, amit a 300D-hez adtak, igencsak ósdi, de újabbat csak frissítéssel lehet telepíteni.
Előzmény:
janak Creative Commons License 2007-12-31 13:34:52 2881
Nekem is megvan talán a 30d, 300d is, de mire lehet ezeket használni?
Szerintem én még sosem vettem elő őket... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!