Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-12-31 19:49:41 1104
Megnéztem én is a cikket és olyan ismerősnek tűnt a lány. :) Utánanéztem és tényleg ő az, akire gondoltam. Te is ismered egyébként?

(Csináltam a Hortobágyon pár sakál fotót, átküldöm - ha érdekel)
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-12-30 21:37:34 1103
amarokO: nézd meg a szelíd vadállatok topikot, betettem egy cikket az aranysakálról.
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2007-12-05 14:33:01 1099

Hát ez az édi-bédi meg kicsoda??

Tima, nem tudsz valamit a családban nevelgetett sakálkölyökről??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!