|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-12-31 19:49:41
|
1104
|
Megnéztem én is a cikket és olyan ismerősnek tűnt a lány. :) Utánanéztem és tényleg ő az, akire gondoltam. Te is ismered egyébként?
(Csináltam a Hortobágyon pár sakál fotót, átküldöm - ha érdekel) |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-12-30 21:37:34
|
1103
|
| amarokO: nézd meg a szelíd vadállatok topikot, betettem egy cikket az aranysakálról. |
|
Előzmény:
 |
amarok0
2007-12-05 14:33:01
|
1099
|
Hát ez az édi-bédi meg kicsoda??
Tima, nem tudsz valamit a családban nevelgetett sakálkölyökről?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|