Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-29 14:08:43 1711
Nos végre egy jó hír !:))
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-29 13:55:28 1710
Igen bizony :) Itt is jól telt!
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-28 17:05:05 1709
Másutt is jól teltek az ünnepek remélem, mert nálunk igen:)) De azért már nem bánom, hogy vége van... Ez a sok finomság itt is, ott is... hát jöjjön már egy kis böjtike:)DDDDD De előbb még jön a Szilveszter.... Ezt is "kibírjuk" majd valahogyan :)DDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!