Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-12-27 11:43:33 2875
Szia T!
Énis a médiamárktban láttam. Ja, azt nem hogy 77es.
Előzmény:
TcT Creative Commons License 2007-12-26 23:25:40 2873
hello mindenki,

gondoltam csatlakozok a forumhoz, amirol eddig nem is tudtam, de jo otletnek tartom.

igazabol nagyhirtelen egy kis segitseget, szeretnek kerni. 77mm atmeroju obihoz lenne szuksegem kupakra :) merre lehetne legkozelebb, leggyorsabban es legfajdalommentesebben (jo hosszu szo) hozzajutni?

kosz elore is az infokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!