Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
janak Creative Commons License 2007-12-27 08:01:43 2874
Jó reggelt kollega úr! Nem lehet a Media Marktban ezekből utángyártottat venni? Nekem úgy rémlik igen, de nem biztos. Én ma megyek akksikért oda azt hiszem, majd megnézem neked.
Üdv a topikban. :)

MJ
Előzmény:
TcT Creative Commons License 2007-12-26 23:25:40 2873
hello mindenki,

gondoltam csatlakozok a forumhoz, amirol eddig nem is tudtam, de jo otletnek tartom.

igazabol nagyhirtelen egy kis segitseget, szeretnek kerni. 77mm atmeroju obihoz lenne szuksegem kupakra :) merre lehetne legkozelebb, leggyorsabban es legfajdalommentesebben (jo hosszu szo) hozzajutni?

kosz elore is az infokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!