|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-28 17:05:05
|
1709
|
| Másutt is jól teltek az ünnepek remélem, mert nálunk igen:)) De azért már nem bánom, hogy vége van... Ez a sok finomság itt is, ott is... hát jöjjön már egy kis böjtike:)DDDDD De előbb még jön a Szilveszter.... Ezt is "kibírjuk" majd valahogyan :)DDDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-12-25 20:21:03
|
1708
|
Szép estét!
Igen és ott? ;-)
Jó éjt! |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-25 19:08:09
|
1707
|
Sziasztok:)) Remélem mindenkinek nagyon kellemesen telnek az ünnepek:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|