Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Májkell123 Creative Commons License 2007-12-25 16:49:25 511

Szia.

A hűtő melletti polc jó ötlet. Köszi. Eltakarja a hűtőt, meg a zajt is csillapítja. (Esetleg néhány szellőző nyílást vágni a polcba a fal mellett, hogy ne melegedjen túl a hűtő.)

Felső szekrényt korábban a bal és felső falra is akartam, de elég csak a felső (főzőlap) fölé.

A sűtőt úgy gondoltam, mint a lenti képen, fölé a mikró.

Már csak egy kérdés nyitott: melyik oldalra tegyem a mosogatót?

Hajlok arra, hogy a bal oldalra tegyem. Az jobb oldalon (ablakos oldal) sok hely maradna egyéb dolgokra. (Nem csúfítanám el a mosogatóval). A mosogatógépet a mosogató "lapos" része alá tenném mint a lenti képen.

Vélemény?

 

 

Előzmény:
killmark Creative Commons License 2007-12-24 11:51:25 510

1 es helyére raknám a hűtőt,egy 15 cm széles sarokpolccal takarva az oldalát.elje meradhat nyitott.

2es helyére sütős oszlop.

3-4 sarokszekrény pillérpánttal

5-7 1ajtós 1fiókos elem

6 főzőlap,altta 3 fiókkal.

8-9 sarokszekrény mosogatótálcának pillérpánttal

10 mosogatógép.

 

felsőszekrényt csak a főzőlap fölé.

mosogatótálca elég egy sima 1medencés csepis.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!