|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Májkell123
2007-12-25 16:49:25
|
511
|
Szia.
A hűtő melletti polc jó ötlet. Köszi. Eltakarja a hűtőt, meg a zajt is csillapítja. (Esetleg néhány szellőző nyílást vágni a polcba a fal mellett, hogy ne melegedjen túl a hűtő.)
Felső szekrényt korábban a bal és felső falra is akartam, de elég csak a felső (főzőlap) fölé.
A sűtőt úgy gondoltam, mint a lenti képen, fölé a mikró.
Már csak egy kérdés nyitott: melyik oldalra tegyem a mosogatót?
Hajlok arra, hogy a bal oldalra tegyem. Az jobb oldalon (ablakos oldal) sok hely maradna egyéb dolgokra. (Nem csúfítanám el a mosogatóval). A mosogatógépet a mosogató "lapos" része alá tenném mint a lenti képen.
Vélemény?
|
|
Előzmény:
 |
killmark
2007-12-24 11:51:25
|
510
|
1 es helyére raknám a hűtőt,egy 15 cm széles sarokpolccal takarva az oldalát.elje meradhat nyitott.
2es helyére sütős oszlop.
3-4 sarokszekrény pillérpánttal
5-7 1ajtós 1fiókos elem
6 főzőlap,altta 3 fiókkal.
8-9 sarokszekrény mosogatótálcának pillérpánttal
10 mosogatógép.
felsőszekrényt csak a főzőlap fölé.
mosogatótálca elég egy sima 1medencés csepis. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|