Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-24 22:55:21 140

 

Mikor hogy :) Mondjuk a 130 tonnas darabokat inkabb mar gepekkel (volt ilyen is).

 

  uborkasuveg.

 

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2007-12-24 22:47:16 139
Jó meló. Sajnos én már nem vszínű, hogy elmegyek. De ha sokat fizetnek, megyek én is. Kézzel kell vinni a gépeket? )).
Előzmény:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-24 22:40:33 138

 

Igen. Itt elek, ott csak dolgozok. Idonkent hazajovok. Ott van munka akarhova nezek, itt kevesbe. Nyilvan lehet tudni, melyik-melyik :P Gyarakban gepeket mozgatunk, telepitunk.

 

  uborkasuveg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!