Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-24 22:47:16 139
Jó meló. Sajnos én már nem vszínű, hogy elmegyek. De ha sokat fizetnek, megyek én is. Kézzel kell vinni a gépeket? )).
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-24 22:40:33 138

 

Igen. Itt elek, ott csak dolgozok. Idonkent hazajovok. Ott van munka akarhova nezek, itt kevesbe. Nyilvan lehet tudni, melyik-melyik :P Gyarakban gepeket mozgatunk, telepitunk.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
323d Creative Commons License 2007-12-24 21:28:53 137
Te Miskolc és Fehérvár között cikázol?
Végül is nem rossz időtöltés.
Foglakozásod?
Szállítmányozási végmenedzser?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!