|
|
|
|
 |
323d
2007-12-24 22:47:16
|
139
|
| Jó meló. Sajnos én már nem vszínű, hogy elmegyek. De ha sokat fizetnek, megyek én is. Kézzel kell vinni a gépeket? )). |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-24 22:40:33
|
138
|
Igen. Itt elek, ott csak dolgozok. Idonkent hazajovok. Ott van munka akarhova nezek, itt kevesbe. Nyilvan lehet tudni, melyik-melyik :P Gyarakban gepeket mozgatunk, telepitunk.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
323d
2007-12-24 21:28:53
|
137
|
Te Miskolc és Fehérvár között cikázol? Végül is nem rossz időtöltés. Foglakozásod? Szállítmányozási végmenedzser? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|