Keresés

Részletes keresés

V-Man Creative Commons License 2007-12-25 16:16:39 141
ott
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-24 20:44:35 136

 

Melyik csarnokban? Kofemben?

Meg, tenyleg lesz valami az AREV-ben is szilveszter elott, de az ilyen show jellegu.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
V-Man Creative Commons License 2007-12-24 15:44:42 135
íme egy székesfehérvári:

December 29. (szombat)
15:30 Cornexi-Alcoa – Békéscsaba (3x30 perces felnőtt felkészülési mérkőzés)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!