Keresés

Részletes keresés

323d Creative Commons License 2007-12-22 19:42:06 131
Megnéztem az exifet Te se vagy kispályás.
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-22 13:41:51 130

 

Eleg koszos foltos volt a plexi. Meg ahogy latszik is, a vizszint megtalalassal is voltak gondok :)

 

Amugy a legalso lelato helyekrol, a palank felett kozvetlenul, ahol mar atlatsz, onnan is viszonylag jo szogben lehet fotozni.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény:
323d Creative Commons License 2007-12-22 13:29:08 129
Király fotók. Úgy látom Te le tudtál menni a pálya mellé, sajnos akkor én nem tudtam, mert nem igazán nézték jó szemmel a csapatok, meg a rendezők.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!