|
|
|
|
 |
323d
2007-12-22 19:42:06
|
131
|
| Megnéztem az exifet Te se vagy kispályás. |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-22 13:41:51
|
130
|
Eleg koszos foltos volt a plexi. Meg ahogy latszik is, a vizszint megtalalassal is voltak gondok :)
Amugy a legalso lelato helyekrol, a palank felett kozvetlenul, ahol mar atlatsz, onnan is viszonylag jo szogben lehet fotozni.
uborkasuveg.
|
|
Előzmény:
 |
323d
2007-12-22 13:29:08
|
129
|
| Király fotók. Úgy látom Te le tudtál menni a pálya mellé, sajnos akkor én nem tudtam, mert nem igazán nézték jó szemmel a csapatok, meg a rendezők. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|