|
|
|
|
 |
Páti a játi
2007-12-23 12:39:29
|
133
|
| Iso 2000-el készültek az exif szerint. Ejha. |
|
 |
323d
2007-12-22 13:29:08
|
129
|
| Király fotók. Úgy látom Te le tudtál menni a pálya mellé, sajnos akkor én nem tudtam, mert nem igazán nézték jó szemmel a csapatok, meg a rendezők. |
|
 |
Páti a játi
2007-12-21 22:54:56
|
128
|
| Nekem is tetszenek az akciók, főleg a kapu felé tartó lövés. Viszont az 1. erősen balra dől, ami csak a palánk vonala miatt szembetűnő. |
|
 |
seeman
2007-12-21 22:37:52
|
127
|
| Jó jelenetek és jók a vágások is. :) A jég sajnos kiég itt-ott (gondolom a világítás az oka) |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2007-12-21 22:20:21
|
126
|
No, a mai jeghoki termes.
uborkasuveg.
    |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|