Keresés

Részletes keresés

Páti a játi Creative Commons License 2007-12-23 12:39:29 133
Iso 2000-el készültek az exif szerint. Ejha.
323d Creative Commons License 2007-12-22 13:29:08 129
Király fotók. Úgy látom Te le tudtál menni a pálya mellé, sajnos akkor én nem tudtam, mert nem igazán nézték jó szemmel a csapatok, meg a rendezők.
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-21 22:54:56 128
Nekem is tetszenek az akciók, főleg a kapu felé tartó lövés. Viszont az 1. erősen balra dől, ami csak a palánk vonala miatt szembetűnő.
seeman Creative Commons License 2007-12-21 22:37:52 127
Jó jelenetek és jók a vágások is. :) A jég sajnos kiég itt-ott (gondolom a világítás az oka)
A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2007-12-21 22:20:21 126

 

No, a mai jeghoki termes.

 

  uborkasuveg.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!