Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lgnis Creative Commons License 2007-12-21 15:55:46 1
Nektek is . Aztán jövőre már tessék hozzákezdeni a passzív házak építésének is végre :) Akkor talán még a gyerekeinknek is lesz pár fehér karácsonya.

;))

Előzmény:
kentaura Creative Commons License 2007-12-21 15:49:31 0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!